Сергей Притула своеобразно отреагировал на советы Ольги Фреймут

Фото Сергей Притула своеобразно отреагировал на советы Ольги Фреймут

Телеведущая Ольга Фреймут на странице в Instagram процитировала свою книгу по этикету. Фреймут дала советы, как правильно плакать перед мужчиной. Ведущая советует выбирать водостойкую тушь для ресниц и плохо освещенное место.

1) Плачте тільки перед тим, хто того заслужив. І так, щоб сльози подіяли на результат. Перед жінками не рюмсайте ніколи. Тільки перед чоловіками. І бажано впливовими. 2) Плачте беззвучно. Як Віра Холодна в німому кіно. Щоб чутно було лише як тече сльоза. 3) Ваші вії мають бути намальовані водостійкою тушшю. Якщо раптом це звичайна туш, припиняйте плакати, матимете комічний, а не фатальний вигляд. 4) Оберіть напівтемне місце, поверніться до чоловіка привабливішим профілем і заплачте. Якщо ридатимете, як плакальниця, почервоніє шкіра, вистрибнуть шмарклі, лице зімнеться, як постіль у купе після прибуття на станцію. 5) Якщо ваші сльози не подіяли на адресата – витягніть носовичок із вашими ініціалами і скажіть щось таке: "Цвіте льон. Ця алергія...Даруйте". Немає сенсу витрачати коштовні емоції на металевого штурпака", – написала Фреймут.

Свое мнение касательно советов Ольги Фреймут, высказал ведущий Сергей Притула, опубликовав  на странице в Facebook свои "рекомендации". Притула рассказал, как мужчине стоит реагировать на слезы женщины.

"Клаптик моєї книги з етикету. Обов'язково допишу...але поки: як правильно реагувати, коли поряд плаче жінка:  1) Якщо поряд з вами плаче жінка – радійте! Адже ви впливовий! І ви заслужили на це шоу!  2) Радійте беззвучно. Смійтесь, як Чак Норріс в будь-якому кіно. Щоб чутно було лише, як тріскає губа.  3) Не дозволяйте їй плакати на вашому плечі. 100% у неї не водостійка туш! Те, що вона в цей момент буде схожа на одного з героїв Хіта Леджера – це фігня, а от ваш піджак ні в чому не винуватий! 4) Якщо жінка плаче в добре освітленому місці – це добре. Можете розглянути її з усіх сторін. Якщо під час плачу у неї течуть шмарклі, почервоніла шкіра, відбуваються неконтрольовані приступи метеоризму і обличчя схоже на дупу шарпея – терміново запхайте жінку у напівтемне місце! Але обов’язково волочіть привабливішим профілем від себе. Як-не-як, на вас дивляться люди! 5) Якщо та "нєвмєняшка" продовжує ревіти і намагається сперти все на алергію, просто виведіть на поріг і дайте підсрачника черевиком із вашими ініціалами. А поки летітиме, скажіть щось таке: "Цвіте конопля. Ця ейфорія... Даруйте". Немає сенсу витрачати коштовні емоції на фальшиву інтелігенцію!", – поделился Притула.

"Як завоювати Притулу. 1). Будьте Олею Фреймут", – написала Оля после поста Сергея.

Напомним, телеведущая Ольга Фреймут в интервью "znaj.Org" рассказала об отношениях с дочерью Златой, как совмещала съемки в проекте "Від пацанки до панянки" с заботой о детях, и как ухаживает за собой.

Похожие статьи

Сергей Притула высказался о финале Нацотбора на Евровидение-2018
Фото "Сергей Притула высказался о финале Нацотбора на Евровидение-2018"
О.Torvald выступят в первом полуфинале Национального отбора на Евровидение-2018
Фото "О.Torvald выступят в первом полуфинале Национального отбора на Евровидение-2018"
Ольга Фреймут: "У меня стажировалось 20 нянь"
Фото "Ольга Фреймут: "У меня стажировалось 20 нянь""
"Від пацанки до панянки": кто покинул шоу на этой неделе
Фото ""Від пацанки до панянки": кто покинул шоу на этой неделе"
Ольга Фреймут восхитила поклонников новой стрижкой
Фото "Ольга Фреймут восхитила поклонников новой стрижкой"
Ольга Фреймут рассказала о болезни детей
Фото "Ольга Фреймут рассказала о болезни детей"
В мини и туфлях за 800 долларов: Ольга Фреймут побывала в гостях у Павла Костицына
Фото "В мини и туфлях за 800 долларов: Ольга Фреймут побывала в гостях у Павла Костицына"
Ольга Фреймут высказалась о забытом всеми победителе шоу "Голос країни"
Фото "Ольга Фреймут высказалась о забытом всеми победителе шоу "Голос країни""
Ольга Фреймут пришла на вечеринку в белом платье за две тысячи долларов
Фото "Ольга Фреймут пришла на вечеринку в белом платье за две тысячи долларов"
Как звезды отметили Пасху: Ребрик и Сумская посетили церковную службу, а Фреймут посвятила паски с дочкой
Фото "Как звезды отметили Пасху: Ребрик и Сумская посетили церковную службу, а Фреймут посвятила паски с дочкой"
Как ухаживать за кожей лица зимой: советы Ольги Фреймут
Фото "Как ухаживать за кожей лица зимой: советы Ольги Фреймут"
Ольга Фреймут поделилась семейными фото
Фото "Ольга Фреймут поделилась семейными фото"
Участница "Від пацанки до панянки" хочет жить у Ольги Фреймут
Фото "Участница "Від пацанки до панянки" хочет жить у Ольги Фреймут"
Ольга Фреймут: "Большинство протрезвели, когда я вдруг появилась"
Фото "Ольга Фреймут: "Большинство протрезвели, когда я вдруг появилась""
Пять признаков, что ты пацанка, от Ольги Фреймут
Фото "Пять признаков, что ты пацанка, от Ольги Фреймут"
Комментарии
Телеведущая Ольга Фреймут на странице в Instagram процитировала свою книгу по этикету. Фреймут дала советы, как правильно плакать перед мужчиной. Ведущая советует выбирать водостойкую тушь для ресниц и плохо освещенное место. 1) Плачте тільки перед тим, хто того заслужив. І так, щоб сльози подіяли на результат. Перед жінками не рюмсайте ніколи. Тільки перед чоловіками. І бажано впливовими. 2) Плачте беззвучно. Як Віра Холодна в німому кіно. Щоб чутно було лише як тече сльоза. 3) Ваші вії мають бути намальовані водостійкою тушшю. Якщо раптом це звичайна туш, припиняйте плакати, матимете комічний, а не фатальний вигляд. 4) Оберіть напівтемне місце, поверніться до чоловіка привабливішим профілем і заплачте. Якщо ридатимете, як плакальниця, почервоніє шкіра, вистрибнуть шмарклі, лице зімнеться, як постіль у купе після прибуття на станцію. 5) Якщо ваші сльози не подіяли на адресата – витягніть носовичок із вашими ініціалами і скажіть щось таке: "Цвіте льон. Ця алергія. Даруйте". Немає сенсу витрачати коштовні емоції на металевого штурпака", – написала Фреймут. Свое мнение касательно советов Ольги Фреймут, высказал ведущий Сергей Притула, опубликовав  на странице в Facebook свои "рекомендации". Притула рассказал, как мужчине стоит реагировать на слезы женщины. "Клаптик моєї книги з етикету. Обов'язково допишу. Але поки: як правильно реагувати, коли поряд плаче жінка:  1) Якщо поряд з вами плаче жінка – радійте! Адже ви впливовий! І ви заслужили на це шоу!  2) Радійте беззвучно. Смійтесь, як Чак Норріс в будь-якому кіно. Щоб чутно було лише, як тріскає губа.   3) Не дозволяйте їй плакати на вашому плечі. 100% у неї не водостійка туш! Те, що вона в цей момент буде схожа на одного з героїв Хіта Леджера – це фігня, а от ваш піджак ні в чому не винуватий! 4) Якщо жінка плаче в добре освітленому місці – це добре. Можете розглянути її з усіх сторін. Якщо під час плачу у неї течуть шмарклі, почервоніла шкіра, відбуваються неконтрольовані приступи метеоризму і обличчя схоже на дупу шарпея – терміново запхайте жінку у напівтемне місце! Але обов’язково волочіть привабливішим профілем від себе. Як-не-як, на вас дивляться люди! 5) Якщо та "нєвмєняшка" продовжує ревіти і намагається сперти все на алергію, просто виведіть на поріг і дайте підсрачника черевиком із вашими ініціалами. А поки летітиме, скажіть щось таке: "Цвіте конопля. Ця ейфорія. Даруйте". Немає сенсу витрачати коштовні емоції на фальшиву інтелігенцію!", – поделился Притула. "Як завоювати Притулу. 1). Будьте Олею Фреймут", – написала Оля после поста Сергея. Напомним, телеведущая Ольга Фреймут в интервью "znaj. Org" рассказала об отношениях с дочерью Златой, как совмещала съемки в проекте "Від пацанки до панянки" с заботой о детях, и как ухаживает за собой Притула, Сергей Притула, советы, ведущий, фреймут, ольга фреймут, Новости
-или-