,

16-річний українець став переможцем гонок «Формула-4»

Владислав Мельник

4 Серпня, 2025

Український автоспортіст Олександр Бондарев вперше в історії завоював перемогу в гонці категорії «Формула-4».

За інформацією пресслужби Міністерства молоді та спорту, Бондарев впевнено здобув свою дебютну перемогу у змаганнях «Формула-4», що стало першою історичною перемогою для України у змаганнях FIA Формул. Про це повідомляє агентство Укрінформ.

Зазначимо, що 16-річний пілот команди Prema Racing здобув перемогу у фінальній гонці п’ятого етапу Italian F4 Championship, який проходив на знаменитому автодромі в Імолі.

До вашої уваги також пропонуємо ознайомитися з головними спортивними подіями серпня 2025 року.

Крім того, слід нагадати, що напередодні британський гонщик Ландо Норріс із команди McLaren здобув перемогу в черговій гонці Чемпіонату світу з автоперегонів Формула-1 — Гран-прі Угорщини.

Інформація: facebook.com/minmolodsport

Автор

  • Владислав Мельник

    Колишній спортсмен, тепер — спортивний оглядач. Стежить за подіями в українському та світовому спорті.
    Гасло: «Мій спорт — ваші емоції».

різне

Залишити коментар