Легендарний захисник футбольного клубу «Флуміненсе» Тіаго Сілва поділився своїми думками щодо ставлення до свого колишнього клубу — «Челсі». Про це повідомляє пресслужба ФІФА.
40-річний бразильський футболіст висловив глибоку вдячність клубу, з яким пов’язує одні з найяскравіших моментів своєї ігрової кар’єри. За словами Сілви, «Челсі» — це особливий клуб, який назавжди залишиться в його серці. Він зазначив, що відчував справжнє щастя, коли на трибунах лунало його ім’я, а підтримка вболівальників і теплі спогади про минуле залишаються з ним і зараз, навіть попри те, що він уже не виступає за цей клуб.
Цитата Тіаго Сілви:
– «Челсі — це унікальний клуб, який назавжди поселився в моєму серці.
– Я безмежно вдячний усім, хто був зі мною в його стінах.
– Саме там я здобув одні з найцінніших трофеїв у своїй спортивній кар’єрі.
– Це було, ніби закоханість з першого погляду.
– Я відчував неймовірне задоволення, коли вболівальники скандували моє ім’я.
– Втішає те, що навіть тепер, коли я більше не граю за «Челсі», я відчуваю ту ж любов, яку отримую на вулицях від людей, котрі мене впізнають».
Нагадуємо, що Тіаго Сілва виступав за «Челсі» у період з 2020 по 2024 роки. Сьогодні, 8 липня, на нього очікує важлива зустріч — півфінальний поєдинок клубного чемпіонату світу саме проти колишньої команди. Початок матчу заплановано на 22:00 за київським часом.