Минулого тижня столичним метро скористалися близько 4,5 мільйона пасажирів, серед яких приблизно 1 мільйон становили пільгові категорії населення. Про це повідомили у комунальному підприємстві «Київський метрополітен».
Упродовж цього періоду спеціалісти організували 230 супроводів для пасажирів з маломобільних груп у межах інфраструктури метрополітену. Для замовлення такої послуги необхідно зателефонувати за номерами (044) 238-55-11 або 050-448-91-71 та повідомити маршрут поїздки. Рекомендується звертатися не раніше, ніж за годину до запланованої подорожі, щоб працівник метро мав змогу зустріти пасажира на початковій станції маршруту.
У комунальному підприємстві тривають планові роботи з утримання та ремонту інфраструктури. За минулий тиждень було замінено:
– 34 дерев’яні шпали,
– 2 перевідні бруси,
– 37,5 метрів рейкової нитки.
Водночас продовжується плановий поетапний капітальний ремонт ескалаторів на станції «Палац «Україна».
Відзначається, що через недотримання пасажирами правил користування метрополітеном виникає необхідність у зупинках ескалаторів. Минулого тижня зафіксовано 99 випадків зупинки ескалаторів, зокрема:
– 4 рази зупинка відбулася через необґрунтоване натискання пасажирами кнопки «стоп»,
– 64 рази – задля уникнення травмування,
– 25 випадків сталися через потрапляння особистих речей на ескалатор.
Міська адміністрація закликає пасажирів бути уважними та суворо дотримуватися правил безпечної поведінки в метро.
Інтервал руху поїздів у будні дні в години пік становить 3,5–4 хвилини, у межпіковий час – від 5 до 6 хвилин 15 секунд. У вихідні дні час очікування поїздів збільшується і становить близько 6–7 хвилин.
Детальнішу інформацію про режим роботи метрополітену можна отримати за посиланням:
https://www.facebook.com/share/p/15oiUBSxj3/.
У період з 30 червня до 6 липня у столиці спостерігалися нічні інтенсивні комбіновані обстріли. У цей час станції метро виконували функції тимчасових укриттів, якими скористалися майже 53 тисячі осіб.
Працівники метрополітену рекомендують громадянам, які користуються підземними станціями для прихистку під час повітряних тривог, обов’язково брати із собою теплий одяг, ковдри, медикаменти та запаси питної води.