У ніч на 15 липня оборонні сили Дніпропетровщини успішно знищили шістнадцять ворожих безпілотних літальних апаратів (БпЛА). Про це повідомили в регіональному оперативному командуванні, інформацію підтвердив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак.
У результаті ураження дронів у Дніпрі сталися руйнування: пошкоджено багатоповерховий житловий будинок, шість приватних житлових споруд та гімназію. На щастя, через ці інциденти жодна людина не постраждала.
Крім того, цієї ночі під обстрілом FPV-дронів і артилерії опинився Нікопольський район. Ворожі атаки були спрямовані на населені пункти Нікопольської, Червоногригорівської та Марганецької громад. Попри руйнування, втрат серед населення вдалося уникнути — загиблих і поранених немає.
Станом на ранок 15 липня в регіоні продовжується повітряна тривога. Мешканцям рекомендують дотримуватися заходів безпеки та бути уважними.
Нагадаємо, що 14 липня ворог завдав ударів по Синельниківському, Нікопольському та Криворізькому районах, що спричинило ряд наслідків:
- Постраждала 63-річна жінка.
- Виникли пожежі.
- Пошкоджено адміністративні будівлі та інфраструктурні об’єкти.
- Постраждали два приватні житлові будинки та три господарські споруди.
- Знищено автомобіль.
Раніше повідомлялося, що школяр із Дніпра виявив у річці старий боєприпас, що викликало занепокоєння щодо безпеки у місцевості.
Читайте також: