Сергій Надал занизив ціну автомобіля у декларації – яке авто справді використовує мер Тернополя

Олена Ткач

17 Липня, 2025

Міський голова Тернополя Сергій Надал у декларації про доходи за 2024 рік зазначив автомобіль, який ним користується, з суттєвим заниженням його вартості. Насправді муніципальний очільник вказав некоректну марку транспортного засобу, що призвело до заниження вартості авто мінімум у п’ять разів.

Як повідомляє NGL.media, автомобіль Audi SQ7 2024 року випуску офіційно належить тестеві міського голови, Богдану Вербовому, проте саме Сергій Надал користувався цим транспортним засобом. У власній декларації мер вказав, що експлуатує автомобіль Audi Q7, який формально належить його тестеві, оцінений у 750 тисяч гривень. Однак ця інформація не відображає істинної вартості, бо йдеться про дорожчу, спортивну модифікацію Audi SQ7, що і призвело до значного заниження декларованої суми.

Додатково, завдяки розслідуванню NGL.media встановлено, що Богдан Вербовий придбав цей автомобіль новим у дилерському центрі у травні минулого року. Нещодавно ж на сайті Avto.Ria цей самий автомобіль був проданий за 4,7 мільйона гривень. Сам мер Тернополя ухилився від надання коментарів журналістам щодо причин заниженої вартості, зазначивши лише, що вартість вказана «відповідно до офіційних документів».

Варто також зазначити інформацію про тестя міського голови. Богдан Вербовий пов’язаний із лікеро-горілчаним бізнесом і разом із партнерами володіє приватним підприємством «Чортківський лікеро-горілчаний завод “Старий град”». У цьому бізнесі його частка становить 25%, а підприємство засноване у 2007 році зі статутним капіталом у 10 тисяч гривень.

Таким чином, ключові факти полягають у наступному:
– Сергій Надал у декларації неправильно вказав марку автомобіля.
– Вартість автотранспортного засобу була занижена більш ніж у п’ять разів.
– Автомобіль Audi SQ7 2024 року насправді належить тестеві міського голови, але ним користується мер.
– Авто придбали новим у травні минулого року, його ринкова вартість сягає приблизно 4,7 млн грн.
– Тесть міського голови займається лікеро-горілчаним бізнесом, володіє суттєвою часткою підприємства «Старий град».

Фото: Тернопільська міська рада.

Автор

  • Олена Ткач

    Фахівчиня з цифрового маркетингу. Пише просто про складне: штучний інтелект, мобільні додатки, технології в Україні.
    Гасло: «Технології — це просто. Особливо, коли пояснюю я».

різне

Залишити коментар