16 липня близько 17:00 в місті Узин, що на Білоцерківщині, трапилася смертельна дорожньо-транспортна пригода за участі трьох транспортних засобів. Цю інформацію надає інформаційний ресурс «Моя Київщина» з посиланням на офіційну пресслужбу поліції Київської області.
За попередніми даними, 41-річний водій мікроавтобуса Ford Transit втратив контроль над керуванням, в результаті чого його транспортний засіб виїхав на смугу зустрічного руху. Там відбулося зіткнення з легковим автомобілем ВАЗ, за кермом якого перебував 52-річний водій, а також вантажівкою марки Scania.
Наслідки цієї аварії стали трагічними:
– Водії мікроавтобуса Ford Transit та автомобіля ВАЗ загинули на місці події внаслідок отриманих травм.
– 38-річний пасажир мікроавтобуса був оперативно госпіталізований до медичного закладу.
Розслідування обставин аварії здійснюють слідчі поліції Київської області, які розпочали досудове розслідування за частиною 3 статті 286 Кримінального кодексу України.
Додатково варто зазначити, що правоохоронці Київщини також ведуть розслідування іншого ДТП, в якому постраждала дитина.
Поліція області продовжує працювати над з’ясуванням усіх деталей та причин дорожньо-транспортних пригод.