У Дніпрі швидка допомога зіткнулась зі стовпом: загинув лікар (ФОТО)

Олена Ткач

19 Липня, 2025

У Дніпрі сталася трагічна дорожньо-транспортна пригода за участю автомобіля швидкої допомоги, унаслідок якої загинув медичний працівник, ще двоє осіб отримали травми.

Подія трапилася вранці у суботу, 19 липня, на проспекті Богдана Хмельницького. За інформацією відділу комунікації Головного управління Національної поліції у Дніпропетровській області та видання "Відомо", аварія відбулася близько 5-ї години ранку. Попередні дані свідчать про те, що водій швидкої, керуючи транспортним засобом, виїхав за межі проїжджої частини і зіткнувся зі стовпом.

Внаслідок зіткнення:

  • один з медиків отримав смертельні травми і загинув на місці події;
  • другий медичний працівник зазнав тілесних ушкоджень;
  • водій автомобіля швидкої також отримав травми.

За фактом ДТП відкрите кримінальне провадження за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України, яка передбачає відповідальність за порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами. Наразі правоохоронці встановлюють усі обставини цієї трагічної аварії.

Нагадуємо, що нещодавно в Кам’янському водій позашляховика збив пенсіонерку, після чого автомобіль врізався у магазин (деталі із фото у відповідному повідомленні). Також раніше на трасі між Дніпром та Павлоградом перекинувся рейсовий мікроавтобус — ця пригода супроводжувалася публікацією фото та відео.

Автор

  • Олена Ткач

    Фахівчиня з цифрового маркетингу. Пише просто про складне: штучний інтелект, мобільні додатки, технології в Україні.
    Гасло: «Технології — це просто. Особливо, коли пояснюю я».

різне

Залишити коментар