Футбольний клуб “Карпати” досягнув угоди з іспанським клубом “Вільярреал” щодо продажу 21-річного воротаря Якова Кінарейкіна. Цю інформацію офіційно підтверджено пресслужбою львівського клубу.
Наразі деталі трансферу залишаються невідомими. Зокрема, не розголошуються ні трансферна сума, ні термін контракту, який готовий підписати голкіпер із новим клубом.
Яків Кінарейкін приєднався до складу “Карпат” минулого літа. У сезоні 2024/2025 він провів 13 офіційних матчів за львівську команду, у п’яти з яких йому вдалося зберегти ворота “на замку” — без пропущених голів.
Львівський клуб висловив вдячність Якову за його значний внесок у розвиток команди, професійність під час ігор та поза політом. У заяві “Карпат” зазначається побажання успішної подальшої кар’єри талановитому гравцю.
Раніше з’являлися повідомлення, що іспанський “Вільярреал” розглядає можливість трансферу українського воротаря Андрія Луніна, однак офіційні підтвердження стосовно цього наразі відсутні.