Сьогодні вранці, 23 липня, війська РФ здійснили атаку безпілотним літальним апаратом на цивільний автомобіль, який рухався ґрунтовою дорогою між населеними пунктами Незламне та Ромашкове Херсонського району.
За інформацією, наданою обласною прокуратурою, внаслідок цього обстрілу загинуло двоє чоловіків віком 44 та 45 років. Крім того, троє цивільних осіб отримали різного ступеня травми та були госпіталізовані:
– жінка у віці 83 років;
– чоловік 58 років.
Під процесуальним керівництвом Херсонської обласної прокуратури розпочато досудове розслідування за фактом порушення норм і звичаїв ведення війни, що супроводжувалося умисним убивством (частина 2 статті 438 Кримінального кодексу України).
Прокурорські працівники та слідчі продовжують систематично документувати воєнні злочини з боку Російської Федерації задля подальшого притягнення винних осіб до відповідальності.
Слід також зазначити, що:
– Напередодні в Херсонській області внаслідок дій російських військ загинула одна людина, а дев’ятеро отримали поранення.
– Вранці 23 липня загинула ще одна цивільна особа в результаті аналогічної атаки.