Надія Кіченок пробилась у чвертьфінал хардового турніру WTA 250 в Празі.

Владислав Мельник

23 Липня, 2025

Українська тенісистка Надія Кіченок успішно розпочала свій виступ на хардовому турнірі WTA 250, що відбувається в Празі, столиці Чехії.

У першому колі змагань дует у складі Надії Кіченок та її партнерки Макото Ніномії з Японії, які були посіяні під другим номером, здобув впевнену перемогу над парою Анжеліки Морателлі (Італія) та Ніни Стоянович (Сербія). Матч завершився в двох сетах із рахунком 6:4, 6:4.

Основні моменти поєдинку:
– Тривалість матчу склала 1 годину 23 хвилини.
– Змагання проходили на хардовому покритті.
– Турнір є частиною серії WTA 250.

Результати матчу 1/8 фіналу:
1. Надія Кіченок (Україна) / Макото Ніномія (Японія) [2]
2. Анжеліка Морателлі (Італія) / Ніна Стоянович (Сербія)
3. Сетрахунок: 6:4, 6:4

У наступному раунді, чвертьфіналі, українсько-японський дует зійдеться в поєдинку з Івонн Кавальє-Реймерс зі Іспанії та Марією Козирєвою.

Варто зазначити, що для Надії Кіченок це вже третя спільна участь у турнірах із Макото Ніномією. Попереднього тижня вони разом завоювали парний титул на ґрунтовому турнірі WTA 250 у Гамбурзі, Німеччина.

Автор

  • Владислав Мельник

    Колишній спортсмен, тепер — спортивний оглядач. Стежить за подіями в українському та світовому спорті.
    Гасло: «Мій спорт — ваші емоції».

різне

Залишити коментар