Головний тренер футбольного клубу «Рух» поділився своїми враженнями щодо завершення літніх тренувальних зборів та підсумував гру підопічних у заключних контрольних матчах із «Вересом».
На останньому етапі підготовки команда зменшила інтенсивність навантажень. Гравці працювали в щадному режимі, тому в поєдинках з «Вересом» тренерський штаб навмисно майже не проводив заміни, щоб кожен футболіст зміг провести на полі повні 90 хвилин. Уже наступного тижня «Рух» розпочне підготовку до офіційних поєдинків, водночас команда поступово вийде з-під важких тренувальних навантажень, що дозволить максимально оцінити фізичний стан кожного виконавця, – наводить слова наставника пресслужба клубу.
Команда демонструвала комбінаційну гру, яку наполегливо впроваджує тренерський колектив. Основна мета роботи – навчити футболістів ефективно діяти у складних ігрових умовах та під високим навантаженням, зберігаючи якість пасів і руху. Хоча є ще над чим працювати, загалом команда виглядала досить впевнено в контрольних матчах, що дає підстави для оптимізму.
Для якісної підготовки до сезону створені всі необхідні умови:
– сучасні і зручні тренувальні поля;
– збалансоване харчування;
– ефективні методи відновлення;
– можливість проведення товариських поєдинків.
У певній мірі деякі аспекти підготовчого процесу, на думку тренерів, можна було провести навіть ефективніше в Україні, аніж за кордоном. Незважаючи на те, що деякі футболісти пропустили початковий етап зборів, команда провела продуктивну роботу, і зараз найголовніше – зберегти здоров’я усіх гравців.
Регулярно на тренуваннях залучаються вихованці клубної Академії, а також молоді гравці «Руху» U-19, які мають реальний шанс проявити себе у першій команді. Щодо трансферів, ситуація розвивається динамічно, і команда, можливо, отримає додаткове посилення в найближчий час.
Що стосується організації роботи найближчих днів, то:
1. Завтра команда матиме вихідний для відновлення сил.
2. З понеділка колектив повернеться до дворазових тренувань на базі.
3. Усі зусилля будуть спрямовані на якісну підготовку до наступного офіційного матчу проти «Полтави».