Десятий випуск освітнього серіалу «Люди з досвідом війни. Гідність. Взаємодія» присвячений темі комунікації з людьми, які мають бойовий досвід. Про це повідомила перша леді Олена Зеленська у своєму Телеграм-каналі, посилаючись на інформацію Укрінформу.
За її словами, більшість ветеранів і ветеранок — це молоді, активні особи, які прагнуть бути корисними в цивільному житті. Однак не всі роботодавці знають, як ефективно взаємодіяти з тими, хто повернувся з фронту. Саме про це йдеться у десятому епізоді навчального проєкту «Люди з досвідом війни. Гідність. Взаємодія». У новому випуску глядачі можуть дізнатися про численні переваги запрошення ветеранів до робочих колективів.
Серед переваг найму на роботу ветеранів Олена Зеленська підкреслила такі особливості:
- Вміння працювати в команді.
- Відповідальність за свої дії.
- Здатність ухвалювати складні рішення.
- Збереження спокою в кризових ситуаціях.
Окрім того, епізод пояснює причини, через які не всі ветерани повертаються на свої попередні робочі місця. Зокрема, це пов’язано з переживаннями, що бойовий досвід може стати перепоною для нормальної взаємодії з колегами або керівництвом.
У новому випуску також детально розглядається, яким чином можна створити сприятливі умови праці для людей із військовим досвідом. Олена Зеленська наголосила на ключовому значенні визнання потреб ветеранів, зокрема через:
- Адаптовані програми вдячності.
- Спеціалізовані тренінги для колективу.
- Підтримку з боку фахівців із персоналу та психологів.
Переглянути цей випуск можна за посиланням на платформі YouTube:
Відео: Десятий епізод серіалу «Люди з досвідом війни. Гідність. Взаємодія»
Серіал доступний також на освітній платформі «Дія.Освіта» та на YouTube-каналі «Ти як?».
Читайте також: місцеві бюджети на підтримку ветеранів у 2024 році передбачили понад 5,8 мільярда гривень.
Освітній серіал «Люди з досвідом війни» створений за ініціативою Міністерства цифрової трансформації України в межах кампанії «Ти як?» — частини Всеукраїнської програми ментального здоров’я. Цей проєкт продовжує однойменний розділ «Довідника безбар’єрності» — керівництва з коректної комунікації з різними категоріями населення.