Баварія планує підписати вінгера Ліверпуля | Футбол

Владислав Мельник

1 Липня, 2025

Німецький футбольний гранд «Баварія» включив вінгера англійського клубу «Ліверпуль» Луїса Діаса до переліку своїх трансферних пріоритетів на літнє міжсезоння. Про це повідомляє відомий футбольний журналіст Флоріан Плеттенберг.

Мюнхенська команда активно шукає лівого вінгера, при цьому пошуки ведуться незалежно від можливого підписання молодого таланта «Штутгарта» Ніка Вольтемаде. Керівництво «Баварії» вже зібрало повний аналітичний звіт і всю необхідну інформацію про колумбійського атакувального гравця.

Станом на зараз прямих переговорів між представниками «Мюнхена» та «Ліверпуля» не відбувалося. Водночас, джерела повідомляють, що Луїс Діас може розглянути варіанти свого подальшого працевлаштування у разі отримання вигідної пропозиції.

На поточний сезон 2024/25 Луїс Діас записав на свій актив такі показники:

1. 17 забитих м’ячів.
2. 8 результативних передач.
3. Загалом — 50 матчів у складі «Ліверпуля» у всіх турнірах.

Контракт колумбійського вінгера з клубом діє до літа 2027 року.

Інтерес до Діаса виявляє також і саудівський клуб «Аль-Наср», який, за останніми даними, готовий витратити на трансфер футболіста близько 85 мільйонів євро.

Крім того, варто зазначити поточні успіхи «Баварії»: команда з Мюнхена нещодавно провела видовищний поєдинок, у якому з рахунком 6:0 обіграла бразильський клуб «Фламенго». У рамках 1/4 фіналу вони мають зустрітися з переможцем сутички між ПСЖ і «Інтер Маямі». Парижани впевнено здобули перевагу в першому матчі плейоф, здобувши переконливу перемогу над американським клубом. Наступний поєдинок запланований на 5 липня.

Таким чином, «Баварія» продовжує зміцнювати свій потенціал напередодні нового сезону, готуючись як до внутрішніх, так і до єврокубкових викликів.

Автор

  • Владислав Мельник

    Колишній спортсмен, тепер — спортивний оглядач. Стежить за подіями в українському та світовому спорті.
    Гасло: «Мій спорт — ваші емоції».

різне