Як провести час у Дніпрі 2 липня 2025 року

Ірина Демченко

2 Липня, 2025

2 липня в Україні відзначають День працівника державної податкової служби. Водночас у православних віруючих це день, коли святкують покладання ризи Пресвятої Богородиці у Влахерні. До завершення календарного року залишається 182 дні. Пропонуємо ознайомитися з цікавими подіями, які відбуватимуться у Дніпрі сьогодні, щоб зробити свій культурний відпочинок насиченим і змістовним.

Театральна вистава «Всі чоловіки “зраджують”»

До уваги поціновувачів драматичного мистецтва пропонується вистава за п’єсою відомого Еріка Ассу «Круті віражі». Вистава має вікове обмеження — 18+. У ній розповідається про те, як чоловіки проводять час, залишаючись удома одні. Чи займаються вони читанням книжок, ремонтом автомобіля у гаражі або улюбленими комп’ютерними іграми? Чи, можливо, у відсутності дружини вирушають на «полювання»? У центрі сюжету — історія одного такого «мисливця», який вирішує піти до місцевого бару, аби впіймати «дику кішку». Далі — несподівані події: чи залишиться він «мисливцем», чи перетвориться на «здобич»? Відповіді ви отримаєте під час перегляду.

  • Де і коли: 18:00, Дніпровський академічний театр драми і комедії, проспект Дмитра Яворницького, 97
  • Вартість квитків: 350–450 гривень

Концерт симфонічного оркестру Romantic Orchestra

Кожен, хто цінує кіномузику, не повинен пропустити концерт-триб’ют трьом видатним композиторам: Енніо Морріконе, Гансу Ціммеру та Джону Вільямсу. У виконанні симфонічного оркестру ROMANTIC ORCHESTRA ви почуєте найвідоміші саундтреки великих кінематографічних митців.

  • Де і коли: 19:00, культурний центр «Менора», вулиця Шолом-Алейхема, 4
  • Вартість квитків: 450–750 гривень

Виставка «Палітра пам’яті»: картини про кохання, втрату та нескореність

Ця виставка народилася з найглибшого болю — полотна створені матерями, сестрами та дружинами загиблих захисників Маріуполя. Спочатку арттерапія стала потужним художнім голосом пам’яті і любові, що сильніша за смерть. Ініціатором проєкту є Віра Литвиненко, мати загиблого захисника з позивним «Вектор» та голова громадської організації «Серце назовні». Особливе місце в експозиції займає її робота «Кохання у Всесвіті», яка символізує пам’ять, що не зітреться з плином часу.

Виставка вже побувала в Києві, а також побувала в освітніх закладах по всій Україні. У Дніпрі вона отримує нове життя, створюючи простір для розмов про втрату, віру і пам’ять.

  • Де і коли: простір «Mariupol Reborn», вулиця Княгині Ольги, 11

Виставка «Азов. Янголи Маріуполя» — вшанування незламності

Цей проєкт є візуальною даниною пам’яті воїнам полку «Азов», які мужньо обороняли Маріуполь — зруйноване, але нескорене місто. У виставці представлено понад 250 портретів бійців, які загинули під час боїв за місто, або стали жертвами теракту в Оленівці. Їх уже побачили мешканці багатьох міст України. Символічно, що в Дніпрі виставка розташована у музеї сучасної російсько-української війни, де щоденно ведеться діалог про поточну війну, її ціну і героїв.

  • Де і коли: Музей сучасної російсько-української війни, проспект Дмитра Яворницького, 16

Раніше ми повідомляли про те, як дніпровські архітектори беруть участь у відновленні історичних будівель міста, віддаючи шану минулому і формуючи майбутнє культурного надбання.

Цей насичений культурний день у Дніпрі відкриває безліч можливостей для зустрічі з мистецтвом, музикою і історією.

Автор

  • Ірина Демченко

    Журналістка з понад 7-річним досвідом. Пише про події у Україні та світі, міське життя, політику та культуру і моду.
    Гасло: «Пишу про Дніпро, як про свій дім».

різне

Залишити коментар