У першому колі Вімблдонського турніру під час матчу між українською спортсменкою Даяною Ястремською та другою ракеткою світу Коко Гофф трапився кумедний і водночас зворушливий інцидент. Під час безпосереднього розіграшу у американської тенісистки з вуха несподівано випала сережка. В той момент, коли Коко здивовано оглядалася в пошуках прикраси, Даяна швидко нахилилася та акуратно підібрала сережку супротивниці.
Цей момент став прикладом людяності та взаємоповаги, адже, незважаючи на гостру конкуренцію на корті, Ястремська без сумнівів призупинилася, щоб надати допомогу Гофф. Надалі, ця ситуація додала українській спортсменці впевненості у своїх силах, що в підсумку дозволило їй одержати переконливу перемогу з рахунком:
1. Перший сет — 7:6 (7–3 у тайбрейку).
2. Другий сет — 6:1.
Завершивши поєдинок, Даяна отримала щирі аплодисменти від трибун. Взаємна повага між суперницями та захоплення глядачів підкреслили значущість цього яскравого епізоду на кортах Вімблдону.