За інформацією від відомого спортивного журналіста Фабріціо Романо, між клубами «Страсбур» та «Боруссія Дортмунд» було досягнуто угоду щодо трансферу захисника Сумаїли Кулібалі. Новий контракт гравця зі «Страсбуром» розрахований на п’ять років і передбачає прямий перехід до французького клубу, без будь-яких орендних схем через інші команди, зокрема без участі BlueCo або «Челсі».
Основні деталі угоди:
– Сума трансферу склала 7,5 мільйонів євро.
– Очікується, що Сумаїла Кулібалі найближчим часом прибуде до Франції для проходження медичного огляду та оформлення контракту.
Слід зазначити, що раніше «Страсбур» підписав гравця, який демонструє універсальність у півзахисті, перейшовши з «Брайтона».
У минулому сезоні Кулібалі виступав на правах оренди за «Брест». Цей клуб запам’ятався яскравою кампанією в Лізі чемпіонів, де дійшов до 1/8 фіналу у своєму дебютному європейському сезоні.
Статистика виступів Кулібалі в сезоні 2024/25:
– Загальна кількість матчів за «Брест» в усіх турнірах – 16.
– Кулібалі відзначився 1 асистом.
Цей трансфер свідчить про наміри «Страсбура» посилити позиції в обороні, розраховуючи на досвід та потенціал нового захисника.