Протягом дня 4 липня російські війська здійснили агресивні обстріли у чотирьох районах Дніпропетровської області: Нікопольському, Синельниківському, Дніпровському та Криворізькому. Внаслідок цих атак постраждали троє осіб. Крім того, вогонь охопив суху траву та посіви пшениці.
Про це повідомив начальник обласної військової адміністрації Сергій Лисак на своєму Telegram-каналі.
У деталях ситуації зазначено:
– На території Нікопольського району ворог застосував безпілотники та артилерію, обстрілюючи райцентр, а також Покровську й Марганецьку громади. Внаслідок обстрілів поранили трьох осіб: двох чоловіків та жінку. Всі потерпілі отримають амбулаторне лікування.
– Пошкодження отримали:
– пожежна частина;
– чотири приватних житлових будинки;
– дві багатоповерхові житлові споруди;
– господарча будівля;
– автомобіль;
– газопровід;
– лінії електропередач.
– У Синельниківському районі російські сили атакували населені пункти у Маломихайлівській, Межівській, Новопавлівській та Великомихайлівській громадах, використовуючи касетні авіабомби (КАБ) та FPV-дрони. Під ударом опинилися приватний будинок, об’єкти інфраструктури та газогін.
– У вечірній час обстрілам піддалися Дніпровський район та місто Кривий Ріг.
Окрім того, через обстріли в різних районах Дніпропетровщини зайнялися сухі трави та посіви пшениці. Пожежі оперативно ліквідували.
Також сили протиповітряної оборони регіону знищили п’ять ворожих безпілотних літальних апаратів.
Читайте більше новин у Telegram-каналі «Суспільне Дніпро».