Наші за кордоном
30 жовтня 2025 року, четвер, 07:22
Оновлено: 30 жовтня 2025 року, четвер, 07:55
Допоміг здобути перемогу
У третьому турі Nike ліги братиславський футбольний клуб «Слован» вирушив у гості до «Комарно». Господарі поля вели з рахунком 2:1 майже до компенсованого часу, коли український півзахисник Данило Ігнатенко зробив результативну передачу на ганського вінгера Келвіна Офорі. Через кілька хвилин гості зуміли здійснити вольову перемогу — 3:2.
- Данило Ігнатенко вийшов на поле на 79-й хвилині поєдинку.
- Це став його дев’ятий матч у поточному сезоні чемпіонату Словаччини, а також перший асист.
- В цілому на рахунку ексфутболіста «Бордо» 32 поєдинки у національній першості Словаччини, де він забив 4 голи та віддав 2 гольові передачі.
- Окрім того, Ігнатенко провів 4 матчі у національному Кубку, у яких забив один м’яч, та 12 ігор у єврокубках.
«Слован» піднявся на другу позицію турнірної таблиці, набравши 24 очки, та наблизився до лідера чемпіонату — «Жиліни», у якої 25 пунктів.
Фото: Getty Images / Global Images Ukraine
Читайте також:
“Востаннє спілкувався з Ребровим два роки тому”. Український легіонер розповідає про прагнення повернутися до національної збірної.
Відеоогляд матчу:
Переглянути відео на YouTube