У восьми районах Києва внаслідок нічного обстрілу постраждала житлова, медична, освітня, торговельна та транспортна інфраструктура. Як повідомив міністр внутрішніх справ Денис Клименко, у Подільському районі загинули дві жінки: 68-річна мешканка столиці та 22-річна капрал поліції, співробітниця поліції метрополітену.
За інформацією посадовця:
– більше десяти осіб отримали поранення;
– кількість загиблих, на жаль, має тенденцію до збільшення;
– населення продовжує звертатися за медичною допомогою.
Поліцейські проводять поквартирний обхід пошкоджених будинків, щоб переконатися, що всі постраждалі отримують необхідну підтримку.
На місцях обстрілів оперативно створено штаби, які координують роботи з розбору завалів і ліквідації наслідків. До виконання цих завдань залучено близько 400 співробітників рятувальних служб та 90 одиниць пожежно-рятувальної, інженерної й роботизованої техніки ДСНС. Окрім того, працюють групи верхолазів і піротехніків.
Міністр підкреслив, що поліцейські забезпечують охорону периметрів, фіксують наслідки воєнних злочинів з боку РФ, а також допомагають у евакуації населення.
—
### Масований ракетний та дроновий обстріл Києва 10 липня
У ніч на 10 липня російські окупанти здійснили масований напад на Україну, застосувавши ракетні удари та атаки безпілотниками. Головним об’єктом ворожих атак став Київ.
Зокрема противник використав:
– дрони-камікадзе,
– балістичні ракети,
– крилаті ракети.
Наслідки обстрілів зафіксовані у шести районах столиці. Пошкоджено житлові будинки, виникали пожежі та інші руйнування. Найбільші руйнівні наслідки спостерігаються у Шевченківському районі.
Згідно з останніми даними, у місті постраждали 16 осіб, серед яких двоє загинули.
Через масштаби пошкоджень у Києві перекрито низку вулиць, введено обмеження у русі громадського транспорту.
Детальнішу інформацію щодо наслідків ворожої атаки на столицю можна знайти у матеріалах РБК-Україна.
Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України доступні на Telegram-каналі РБК-Україна.