Команда Заубер офіційно повідомила про відкриття нового інноваційного технологічного центру у Великій Британії, що є важливим етапом у процесі трансформації колективу під брендом Audi Формули-1.
Німецький автовиробник, який планує увійти до чемпіонату формула-1 у 2026 році, повністю перейме управління командою Заубер, яка за свою історію змінила декілька назв.
Розташований у Бістер Моушн — центральній локації так званої «Долини автоспорту» — новий технологічний комплекс стане місцем роботи британських інженерів Audi. Цей центр також візьме на себе підтримку функціонування головного офісу команди, що знаходиться у Хінвілі, Швейцарія.
Маттіа Бінотто, керівник проєкту Audi F1, прокоментував відкриття нового об’єкта:
– «Запуск технологічного центру Заубер Моторспорт у Бістер Моушн є ключовою віхою у нашій підготовці до старту Audi у Формулі-1».
– «Цей об’єкт надасть унікальну можливість залучати та розвивати таланти у Motorsport Valley, посилюючи наші технічні ресурси та інтегруючи їх у динамічний автоспортивний регіон Бістер Моушн, де атмосфера повністю просякнута духом автоспорту».
– «Підтримка, яку ми надамо офісу у Хінвілі, матиме критично важливе значення для досягнення довгострокових успіхів», — додав він.
Вже офіційно підтверджено, що у сезоні 2026 року за Audi виступатимуть такі пілоти:
1. Ніко Хюлькенберг
2. Габріел Бортолето
Спортивним керівником проекту призначено Джонатана Вітлі, який займе посаду керівника команди.
Варто також нагадати, що раніше команда висловлювала занепокоєння щодо свого дебюту, пов’язане з технічними проблемами в області двигунів.