Баварія має шанс придбати вінгера Арсенала

Владислав Мельник

13 Липня, 2025

Німецький футбольний клуб «Баварія» висловлює зацікавленість у послугах бельгійського півзахисника та вінгера лондонського «Арсенала» Леандро Троссара. Про це повідомляє спортивний журналіст Крістіан Фальк.

Наразі «Баварія» шукає нового вінгера, серед кандидатур якого пріоритетним є Луїс Діас із англійського «Ліверпуля». Проте Троссара розглядають як альтернативний варіант на випадок, якщо угода з колумбійським гравцем не буде успішною.

Варто зазначити такі важливі моменти:

– На початку липня Леандро Троссар змінив свого агента — тепер його інтереси представляє німець Хірк Хебель.
– Раніше повідомлялося, що «Арсенал» готовий розглянути пропозицію щодо продажу 30-річного бельгійця за суму близько 20 мільйонів євро.
– Троссар перейшов до «Арсенала» з англійського клубу «Брайтон» влітку 2023 року за трансферну вартість у 24 мільйони євро.
– У минулому сезоні вінгера відзначили 10 забитими голами та 10 асистами у 56 матчах у складі лондонської команди в усіх змаганнях.

Таким чином, «Баварія» активно вивчає можливість підсилення своїх позицій на фланзі атакувальної лінії, маючи на увазі як першочергову мету – Луїса Діаса, так і запасний варіант у вигляді Леандро Троссара.

Автор

  • Владислав Мельник

    Колишній спортсмен, тепер — спортивний оглядач. Стежить за подіями в українському та світовому спорті.
    Гасло: «Мій спорт — ваші емоції».

різне

Залишити коментар