Іспанський тенісист Карлос Алькарас, шестиразовий чемпіон турнірів Великого шолома та чинна перша ракетка світу, встановив особистий рекорд за кількістю перемог у календарному році. Наразі він здобув 66-ту перемогу в сезоні, що є найкращим результатом у його кар’єрі.
29 вересня 2025 року в Токіо (Японія), у півфіналі турніру ATP-500, Алькарас продемонстрував стійкість і характер, здобувши вольову перемогу над норвежцем Каспером Руудом із рахунком 3:6, 6:3, 6:4. Ця перемога відкриває для Карлоса шлях до боротьби за титул у престижному змаганні.
У фіналі турніру Алькарас зустрінеться з американським тенісистом Тейлором Фріцом, який наразі займає п’ятий рядок у світовому рейтингу. Сам турнір у Токіо відбувається з 24 по 30 вересня 2025 року.
Основні факти щодо виступу Карлоса Алькараса цього року:
– 66 перемог за сезон — особистий рекорд тенісиста.
– Шестиразовий переможець турнірів Великого шолома.
– Перша позиція у світовому рейтингу чоловічого тенісу.
– Потрапляння до фіналу ATP-500 у Токіо у 2025 році.
– Суперник у боротьбі за титул — п’ятий номер рейтингу, американець Тейлор Фріц.
Тенісист продовжує впевнено закріплюватися на найвищих позиціях світового спорту, постійно покращуючи свої результати та забезпечуючи цікаві поєдинки для вболівальників.
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine.