Через атаку дронів на Дніпро постраждали гімназія та житлові будинки

Ірина Демченко

15 Липня, 2025

У ніч на 15 липня сили протиповітряної оборони ліквідували над територією Дніпропетровщини 16 безпілотних літальних апаратів, якими російські війська здійснили атаку. Інформацію про це повідомили в Повітряному командуванні, опираючись на заяву голови Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергія Лисака, інформує «Наше місто».

У результаті ворожого наступу у Дніпрі було пошкоджено кілька об’єктів інфраструктури, зокрема:

– багатоповерхівку,
– шість приватних житлових будинків,
– будівлю гімназії.

Незважаючи на масштабну повітряну тривогу та руйнування, обійшлося без постраждалих серед населення.

Крім того, у нічний час агресор застосував FPV-дрони та артилерію по Нікопольському району, зокрема по самому райцентру, а також по громадах Червоногригорівської та Марганецької. Попередні дані свідчать про відсутність жертв унаслідок цих ударів.

Станом на зараз у регіоні триває повітряна тривога. Влада вкотре звертається до мешканців із закликом:

1. Залишатися в укриттях,
2. Не ігнорувати сигнали повітряної тривоги,
3. Вживати заходів для власної безпеки.

Нагадаємо, що під час однієї з атак діти змушені були рятуватися від уламків, стрибаючи з висоти. Зараз відомо про стан постраждалих дівчаток у Дніпрі.

Раніше також висвітлювалися такі теми:

– Біль, який неможливо побачити: вплив війни на ментальне здоров’я мешканців Дніпра.
– Центр ментального здоров’я у Дніпрі: хто може звернутися та як отримати допомогу.
– Історія лікарки з територіальної оборони Дніпра, яка з початку війни рятує життя на передовій — від косметологині до військової.

Фотоматеріали надані телеграм-каналом Сергія Лисака.

Автор

  • Ірина Демченко

    Журналістка з понад 7-річним досвідом. Пише про події у Україні та світі, міське життя, політику та культуру і моду.
    Гасло: «Пишу про Дніпро, як про свій дім».

різне

Залишити коментар