,

День скорботи в Дніпрі — місто пам’ятає загиблих під час обстрілу Києва | Новини Дніпра

Ірина Демченко

2 Серпня, 2025

У Дніпрі оголосили день жалоби 1 серпня у зв’язку з масштабною трагедією, що сталася в Києві. Місто висловлює щиру солідарність і глибокий сум через масову загибель мирних мешканців під час одного з найжорстокіших ракетних ударів, що був завданий по столиці в ході повномасштабної війни.

Про це повідомив міський голова Борис Філатов, який підписав відповідне розпорядження. У рамках заходів вшанування пам’яті жертв у Дніпрі:

– приспущені державні прапори на адміністративних будівлях;
– скасовані всі розважальні заходи;
– закликано мешканців міста вшанувати загиблих хвилиною мовчання.

Згідно з офіційною інформацією, пошуково-рятувальні операції завершені. Внаслідок ракетної атаки по Києву, що сталася 31 липня, загинули щонайменше 31 особа, серед яких є діти, наймолодшій з яких було всього два роки. Поранення отримали 159 людей, у тому числі 16 дітей. Усі постраждалі на даний момент отримують необхідну медичну допомогу, про що раніше повідомив президент України Володимир Зеленський.

Варто нагадати, що Дніпро неодноразово ставав об’єктом ракетних обстрілів, що є свідченням постійної загрози та високої ціни війни для кожного українського міста. Тож оголошений день жалоби є не лише проявом підтримки Києву, а й нагадуванням про трагічні наслідки бойових дій, які відчувають на собі жителі всієї країни.

Автор

  • Ірина Демченко

    Журналістка з понад 7-річним досвідом. Пише про події у Україні та світі, міське життя, політику та культуру і моду.
    Гасло: «Пишу про Дніпро, як про свій дім».

різне

Залишити коментар