Двоє травмованих — Суспільне Дніпро

Ірина Демченко

20 Липня, 2025

Протягом 20 липня російські збройні формування здійснили атаки у чотирьох районах Дніпропетровської області: Нікопольському, Павлоградському, Синельниківському та Криворізькому. Внаслідок обстрілів було поранено двох осіб, а також виникла низка пожеж.

За інформацією, оприлюдненою начальником обласної військової адміністрації Сергієм Лисаком у його Telegram-каналі, надзвичайні ситуації розгорталися наступним чином:

  • Нікопольський район піддався ударам за допомогою безпілотників, артилерії та реактивних систем залпового вогню "Град". Під вогнем опинилися громади Нікополя, Покровська, Марганця та Мирівки.

    • Постраждало двоє людей: чоловік віком 39 років та жінка 57 років. Обидва перебувають на амбулаторному лікуванні.
    • Внаслідок атак були пошкоджені об’єкти інфраструктури, приватний житловий будинок та два автомобілі.
    • Крім того, горіла суха трава.
  • Павлоградський район зазнав ракетного удару, що спричинив пожежу, яка оперативно була ліквідована.

  • Синельниківський район був обстріляний із використанням безпілотних літальних апаратів, артилерії та керованих авіабомб. Постраждали такі громади:

    • Новопавлівська: загорівся легковий автомобіль.
    • Великомихайлівська: вигоріли поля з ячменем і пшеницею, дах приватного будинку та господарські будівлі.
    • Пошкодження отримали декілька приватних житлових споруд.
    • Межівська громада зазнала пошкоджень газопроводу.
  • Криворізький район: у Грушівській громаді зафіксовано займання сухої трави, спричинене атакою FPV-дрона.

Для оперативного отримання новин та подальшого моніторингу ситуації рекомендують приєднуватися до каналу у Telegram “Суспільне Дніпро”.

Автор

  • Ірина Демченко

    Журналістка з понад 7-річним досвідом. Пише про події у Україні та світі, міське життя, політику та культуру і моду.
    Гасло: «Пишу про Дніпро, як про свій дім».

різне

Залишити коментар