17 серпня турецькі засоби масової інформації поширили заяву про те, що київське “Динамо” проявляє інтерес до голкіпера національної збірної Хорватії та турецького клубу “Фенербахче” Домініка Ліваковича.
Проте у столичному клубі цю інформацію спростували. Андрій Шахов, директор медіа департаменту “Динамо”, у своєму офіційному дописі в Instagram зазначив:
– “Київський клуб покладає великі сподівання на власний воротарський склад.
– Нещерет і Моргун становлять основний кадровий ресурс для позиції голкіпера на цей сезон.
– Доповненням та конкурентами їм є молоді воротарі Ігнатенко та Суркіс.
– Щодо чуток про перехід Домініка Ліваковича з “Фенербахче” – ця інформація не відповідає дійсності.
– На поточний момент клуб не веде пошуків гравця на позицію воротаря.”
Раніше повідомлялося, що турецький клуб “Фенербахче” запропонував Ліваковича іспанському “Реалу” в обмін на українського голкіпера Андрія Луніна. Однак представники мадридського клубу відхилили таку пропозицію.
Слід зазначити, що контракт Домініка Ліваковича з “Фенербахче” розрахований до літа 2028 року. За оцінками авторитетного порталу Transfermarkt, вартість воротаря становить приблизно 9 мільйонів євро.