О 7:53 ранку 22 жовтня 2025 року у Солом’янському районі уламки впали на гаражі. Пожежно-рятувальні служби оперативно прямують на місце події для ліквідації наслідків.
О 7:49 того ж дня в Печерському районі уламки влучили в дах триповерхового житлового будинку. Внаслідок цього виникло займання та часткове руйнування другого та третього поверхів. Медичні працівники госпіталізували одну постраждалу особу.
За інформацією на 7:46 у приміщенні одного з медичних закладів Дніпровського району зафіксовано пошкодження: вилетіло кілька вікон. Повідомлень про постраждалих немає.
Станом на 7:29 у Дарницькому районі уламки безпілотного літального апарата (БпЛА) впали на будівлю гуртожитку. Екстрені служби вже виїхали для надання допомоги та ліквідації наслідків.
О 7:25 медики надали допомогу та госпіталізували двох жінок, які постраждали в результаті ворожої атаки на столицю.
О 7:19 стало відомо, що внаслідок нічного обстрілу міста загинула одна людина, ще одна – отримала поранення. Уламки влучили у житлові та нежитлові будівлі. Деталі по районах:
1. У Дніпровському районі:
– Уламки БпЛА влучили на рівні шостого поверху 16-поверхового житлового корпусу, що спричинило пожежу.
– Загинула одна особа, десять громадян врятовані.
– За іншою адресою уламки впали у дворі житлового будинку, пожежі не виникло.
– Вибухова хвиля пошкодила скління вікон.
– Медики викликані до ще однієї адреси, бригада вже вирушила на місце.
2. У Солом’янському районі – зафіксовано падіння уламків на територію гаражного кооперативу.
3. У Печерському районі уламок ракети впав із подальшим загорянням, яке вже ліквідовано.
4. У Дарницькому районі:
– Влучання уламків БпЛА у промислову зону спричинило пожежу у двоповерховій будівлі та ангарі.
– Також було уражено 17-поверховий житловий будинок: загоряння виникло на 14-15 поверхах.
– Унаслідок влучання уламків у нежитлову будівлю постраждала жінка, їй надають медичну допомогу на місці.
Всі екстрені служби працюють у відповідних зонах для ліквідації наслідків атаки.
В ніч на 22 жовтня у кількох районах столиці було зафіксовано падіння уламків після ворожих обстрілів. Зокрема:
– У Голосіївському районі після вибуху виникла пожежа. Рятувальники працюють на місці події.
– У Печерському районі уламки впали у двір житлового будинку, внаслідок чого загорілися автомобілі. Постраждалих не зафіксовано.
– У Дніпровському районі падіння уламків також сталося у дворі житлового будинку, але без вогню та травмованих. Вибухова хвиля спричинила пошкодження віконних скелець у житловому будинку, потерпілих немає.
– У цьому ж районі уламки впали на відкритій території, на місці вже працюють екстрені служби.
– У Дарницькому районі, за адресою виклику медиків, пошкоджень і жертв не виявлено.
Таким чином, інтенсивна робота всіх служб спрямована на оперативне реагування та надання допомоги в районах, де було зафіксовано падіння уламків і виникнення пожеж.