,

Голкіпер Барселони має шанс продовжити виступи в італійській лізі

Владислав Мельник

7 Серпня, 2025

Після нещодавніх трансферних рішень «Барселони», зокрема пролонгації контракту з Войцехом Щенсни, воротар Інякі Пенья звернувся до керівництва клубу з проханням про зміни місця роботи. Наразі інтерес до 26-річного гравця виявляють вже два клуби: один із них — іспанський, інший — турецький.

Водночас, за інформацією журналіста Альфредо Педулли, у цю боротьбу несподівано втрутився італійський клуб «Комо». Особливу роль у можливому переході Пеньї може зіграти головний тренер команди — Сеск Фабрегас. Серед аргументів на користь трансферу:

– «Комо» серйозно претендує на підписання голкіпера;
– Фабрегас має великий вплив на процес переговорів;
– італійський клуб прагне посилити свою воротарську ланку.

Також варто пригадати, що у сезоні 2024/25 Інякі Пенья провів за «Барселону» 23 поєдинки в усіх турнірах, у яких пропустив 25 м’ячів та сім разів залишав свої ворота «сухими». За даними порталу Transfermarkt, ринкова оцінка воротаря становить 8 мільйонів євро.

Читайте також:
– «Барселона позбавила тер Штегена капітанської пов’язки» — ЗМІ
– «Комо оголосив про підписання захисника Реала»

Автор

  • Владислав Мельник

    Колишній спортсмен, тепер — спортивний оглядач. Стежить за подіями в українському та світовому спорті.
    Гасло: «Мій спорт — ваші емоції».

різне