,

Гоменюк розповів, чому він обрав Металіст і в чому полягає головна складність Дніпра

Ірина Демченко

26 Серпня, 2025

Колишній центральний нападник ФК «Дніпро» Володимир Гоменюк у відвертому інтерв’ю для сайту «Український футбол» детально розповів про труднощі, з якими зіштовхувався легендарний клуб у період його виступів за команду з 2009 по 2011 рік. За словами Гоменюка, у «Дніпрі» того часу бракувало єдності серед гравців, тренерського штабу, менеджменту та керівництва клубу.

Футболіст зазначив:
«У «Дніпрі» просто не відчувалося, що всі працюють на загальний результат. Команда — це так, а ось усе інше: президент (Ігор Коломойський), менеджмент — це вже зовсім інша справа. Президент повинен бути максимально зацікавленим і прагнути до успіху, так само як і менеджмент».

Гоменюк порівняв цей період із часом своїх виступів за харківський «Металіст» (2013–2015 роки), куди він перейшов після гри у київському «Арсеналі» (2011–2013). За його словами, різниця полягала не у фінансовій складовій, а у відданості спільній меті:
«Я вже після переходу в «Металіст» зрозумів у чому полягає відмінність. Справа не у бюджеті — там були не більші кошти, а в тому, що абсолютно всі прагнули результату. Кожен на своєму фронті: реабілітологи — зі свого боку, тренерський штаб — зі свого, гравці, президент… І саме тоді все це складалося в єдине ціле».

Статистика виступів Володимира Гоменюка свідчить про його значущий внесок у обидва клуби:

  • За «Дніпро» футболіст провів 59 офіційних поєдинків, забив 16 голів та зробив 5 результативних передач.
  • У складі «Металіста» він зіграв 41 матч, відзначився 9 голами і 4 асистами, а також став бронзовим призером української Прем’єр-ліги у 2014 році.

Читайте також:
«Надєїн вирішив так»: Когут розповів про несподіваний відхід з «Вереса» та нову посаду в клубі Першої ліги.

Автор

  • Ірина Демченко

    Журналістка з понад 7-річним досвідом. Пише про події у Україні та світі, міське життя, політику та культуру і моду.
    Гасло: «Пишу про Дніпро, як про свій дім».

різне

Залишити коментар