Нападник німецького футбольного клубу РБ Лейпциг та збірної Бельгії Лої Опенда став об’єктом зацікавлення італійського «Інтера».
За повідомленням авторитетного ресурсу Football Italia, міланський клуб має намір посилити атакувальну лінію, розглядаючи декілька кандидатур. Серед претендентів на посилання — Лої Опенда та ще один гравець, ім’я якого поки не розкривається. У пріоритетах клубу бельгійський форвард займає друге місце. Водночас можливість придбання нового нападника безпосередньо залежить від потенційного виходу з команди Мехді Таремі.
Основні деталі по гравцю:
– Договір Лої Опенди з РБ Лейпциг діє до літа 2028 року.
– Орієнтовна трансферна вартість футболіста становить близько 50 мільйонів євро.
– У сезоні, що минув, 25-річний нападник відзначився 13 забитими м’ячами та 11 результативними передачами в 45 офіційних поєдинках.
Щодо виступів за національну збірну:
– Дебют за національну команду Бельгії відбувся у 2022 році.
– За цей час він провів 27 матчів і відзначився трьома забитими голами.
Таким чином, перед «Інтером» стоїть завдання підсилити атакувальні позиції, одночасно балансуючи кадрові зміни в команді.