,

Чи досягло Динамо найнижчої точки? Дізнаємося після ігор з Кривбасом та Шахтарем

Владислав Мельник

24 Жовтня, 2025

Ліга конференцій

24 жовтня 2025 року, п’ятниця, 17:39
Оновлено: 24 жовтня 2025 року, п’ятниця, 17:45


Динамо – ключовий ньюсмейкер останніх тижнів в українському футболі


Getty Images / Global Images Ukraine


Колишній футболіст київського «Динамо» та національної збірної України Сергій Мізін поділився своєю думкою щодо нещодавнього матчу «Динамо» проти турецького клубу «Самсунспор» у Лізі конференцій, який завершився поразкою киян з рахунком 0:3.

Він зазначив:

  • «Криза в «Динамо» без сумнівів продовжується. Питання: чи досягли вони, образно кажучи, «дна»? На мою думку, ключовими для київської команди стануть найближчі матчі, а саме:

    1. В неділю гра проти «Кривбасу» в Українській прем’єр-лізі.
    2. Два протистояння з «Шахтарем»: один матч у розіграші Кубка України, другий — в чемпіонаті.

    Лише після завершення цих поєдинків можна буде зробити висновок щодо можливих змін на тренерському містку та перспектив команди на поточний сезон.»

Щодо матчу в Туреччині Мізін прокоментував:

  • «Вважаю, що гостей вибив з колії швидко пропущений гол, який був наслідком грубої помилки захисника «Динамо». Потім ситуацію погіршив промах Олександра Караваєва, який міг зрівняти рахунок. Проте, для цієї досвідченої футболістки вже характерний феномен, коли він то забиває неймовірні голи, то промахується з майже безнадійних позицій. Це викликає сум.»

  • «У другому таймі кияни, здається, смирилися з поразкою і, що складалося враження, переключилися на майбутні баталії на внутрішній арені», – підсумував Сергій Мізін.


Оцініть цей матеріал та слідкуйте за останніми новинами, аби залишатися в курсі подій українського футболу. Читайте найсвіжіші футбольні повідомлення на наших каналах у месенджерах та соціальних мережах — це зручно та швидко.

author avatar
Владислав Мельник
Колишній спортсмен, тепер — спортивний оглядач. Стежить за подіями в українському та світовому спорті.Гасло: «Мій спорт — ваші емоції».

різне