Іга Швйонтек назвала спорт, де піар досяг найвищого рівня ᐉ UA-Футбол

Владислав Мельник

14 Липня, 2025

П’ятиразова чемпіонка турнірів серії Великого шолома, талановита польська тенісистка Іга Швйонтек поділилася своїми думками щодо Формули-1.

На прес-конференції, яка відбулася під час Вімблдону-2025, спортсменка розповіла про своє ставлення до автоперегонів і зв’язок з представником цього виду спорту — Оскаром Піастрі. Вона зазначила:

– Вони підтримують дружні відносини і підтримують один одного через соціальні мережі.
– Хоча вона не дивиться кожні автогонки, зазвичай знаходить час слідкувати за подіями, коли щось захопливе трапляється.
– Зараз їй важко ігнорувати події у світі Формули-1 через неабияку увагу до цих гонок.
– Вона підкреслила, що не знає іншого виду спорту, де популярність і піар дійшли б до таких масштабів, що майже кожна людина обізнана про хід чемпіонату.

Щодо майбутнього просування тенісу, Швйонтек відзначила, що мріяла б, аби цей вид спорту здобув рівень популярності, подібний до Формули-1 або щоб WTA здатна була ефективно просуватися на такому ж високому рівні. Однак, за її словами:

1. Природа тенісу відрізняється від автоспорту, і це створює певні труднощі в побудові масової фан-бази.
2. У тенісі багато професійних спортсменів, які можуть перемагати на турнірах, тож одночасно змінюється вершина рейтингу.
3. У Формулі-1 лише близько 20 пілотів, що полегшує формування постійного кола уболівальників.

З огляду на ці відмінності, Іга вважає, що прямі порівняння двох видів спорту складні, однак вона безсумнівно бажає найкращого розвитку для тенісу та його популярності у світі.

Автор

  • Владислав Мельник

    Колишній спортсмен, тепер — спортивний оглядач. Стежить за подіями в українському та світовому спорті.
    Гасло: «Мій спорт — ваші емоції».

різне

Залишити коментар