Капітан футбольного клубу “Монако” Деніс Закарія вибув із ладу через травму стегна. Ця травма перешкодила швейцарському півзахиснику взяти участь у матчі національної Ліги 1 проти “Метца”, який відбувся у суботу, а також у зустрічі Ліги чемпіонів серед тижня проти бельгійського клубу “Брюгге”.
Наставник “Монако” Аді Гюттер повідомив:
– «Ми не очікуємо побачити його на футбольному полі щонайменше два місяці».
Зауважимо, що у цьому сезоні Деніс Закарія вже провів 4 поєдинки в чемпіонаті Франції за старожилів Ліги 1 – “Монако”.
Фото зігріває атмосферу новини – на знімку, наданому Getty Images/Global Images Ukraine, видно капітана монегасків, який наразі перебуває поза грою через травму.
Додатково можна нагадати, що світ футболу також відзначився подіями, пов’язаними з Ансу Фаті, котрий поділився своїми враженнями від повернення до активної гри.
Отже, резюмуємо основні факти щодо ситуації зі здоров’ям Деніса Закарії:
1. Пошкодження стегна не дозволило йому брати участь у двох останніх ключових матчах “Монако”.
2. Прогнозований термін відновлення – не менше двох місяців.
3. У сезоні-2023/2024 Деніс встиг зіграти чотири офіційні ігри за свій клуб у рамках Ліги 1.
4. Тренерський штаб “Монако” залишає відкритою можливість повернення футболіста по завершенню зазначеного строку реабілітації.
Ця інформація свідчить про серйозність травми, з якою зіткнувся капітан, а також впливає на кадрову ситуацію і подальші перспективи “Монако” в чемпіонаті та єврокубках. Фанати та футбольні аналітики уважно стежитимуть за ходом реабілітації півзахисника та його поверненням до найкращої форми.