,

Нечасто трапляється, щоб футболіст не забив два пенальті підряд.

Владислав Мельник

3 Жовтня, 2025

Ліга Європи
Дата: 3 жовтня 2025 року, п’ятниця, 07:40
Останнє оновлення: 3 жовтня 2025 року, п’ятниця, 07:46


Головний тренер футбольного клубу «Рома» Джан П’єро Гасперіні прокоментував нещодавню поразку своєї команди від французького «Лілля» в матчі Ліги Європи з рахунком 0:1.

У своїх зауваженнях тренер підкреслив:

  • «Мої команди ще не мали випадків, коли б вони тричі поспіль не змогли реалізувати пенальті в одному поєдинку. Ми не повністю використали свої шанси, але у таких матчах завжди існує можливість покращення через додаткові зусилля, навчання та вдосконалення. Це фактично унікальна і випадкова ситуація. Надзвичайно рідко трапляється, що футболіст не може виконати два пенальті поспіль».

  • Також Гасперіні наголосив, що ця обставина негативно вплинула на підсумковий результат гри: «У другому таймі команда пішла на ризиковані кроки, віддаючи всі сили в плані духу та інтенсивності гри. Гравці віддавалися повністю, намагаючись відновити рівновагу. Пенальті могли суттєво змінити хід поєдинку».

  • За його словами, поразка завжди сприймається з особливою критикою, але він залишається впевненим у тому, що команда вийде з цієї ситуації сильнішою: «Коли програєш, все здається гіршим, ніж є насправді. Втім, я вірю в те, що цей матч зробить нас більш підготовленими та загартованими», — цитує тренера італійське видання Voce Giallorossa.

Нагадаємо, що «Рома» двічі не змогла вразити ворота з пенальті, які команди заробили наприкінці поєдинку.


Фото: Getty Images / Global Images Ukraine


Читайте також про проблеми Артема Довбика з самовіддачею в «Ромі» — про це повідомляють італійські ЗМІ.

author avatar
Владислав Мельник
Колишній спортсмен, тепер — спортивний оглядач. Стежить за подіями в українському та світовому спорті.Гасло: «Мій спорт — ваші емоції».

різне