Інвестор та фактичний власник новоствореного футбольного клубу «Дніпро 1918» Антон Ахметов поділився планами щодо місць проведення тренувань і проведення матчів команди.
У розмові з журналістами він повідомив:
1. Тренувальний процес команда має намір організовувати у власному місті. Для цього відкрито пропозицію щодо співпраці з власниками «Дніпро-Арени» та тренувальної бази в Придніпровську. Важливо зазначити, що це майно належить державі Україна через «ПриватБанк».
2. Поряд із цим клуб планує провести переговори щодо використання стадіону «Метеор».
Юридичний відділ клубу вже подав відповідні запити і наразі очікує на офіційні відповіді.
Коли журналісти поцікавилися, які будуть подальші дії в разі неможливості дійти згоди з «ПриватБанком», Антон Ахметов розкрив альтернативні плани:
– У разі відсутності домовленостей про розташування в Дніпрі, тренування можуть проводитися на базі футбольного клубу «Рух» або у селі Щасливе, розташованому в Бориспільському районі Київської області.
– У довгостроковій перспективі клуб має наміри або збудувати власну спортивну інфраструктуру, або забезпечити довготривалу оренду відповідних об’єктів.
Щодо вибору села Щасливе, Антон Ахметов пояснив, що ведуться переговори з колишнім власником київського «Арсеналу» із метою отримання дозволу на використання його футбольної бази, розташованої саме в цьому населеному пункті.
Варто також згадати, що:
– Слідкувати за останніми новинами зі світу футболу можна в режимі Live у Telegram-каналі UA-Football.
Таким чином, клуб «Дніпро 1918» демонструє системний та продуманий підхід до пошуку оптимальних умов для підготовки та проведення змагань, зважаючи як на наявні ресурси, так і на перспективні можливості розвитку власної інфраструктури.