,

Колишній 48-річний нападник національної команди України планує повернутися у професійний футбол.

Владислав Мельник

5 Серпня, 2025

48-річний колишній форвард національної збірної України, Олександр Косирін, який провів за збірну 7 матчів, через майже тринадцять років може знову повернутися до активної футбольної діяльності.

За інформацією Sport.ua, гравець наразі готується до поєдинку у складі одеської команди «Пальміра». Цей матч відбудеться в рамках попереднього раунду Кубка України проти черкаського «Карбона» і запланований на 9 серпня у місті Черкаси.

Олександр Косирін здобув відомість завдяки виступам у низці клубів, серед яких:
– «Торпедо» (Запоріжжя),
– «Динамо» Київ,
– «Черкаси»,
– «Маккабі» (Тель-Авів),
– ЦСКА,
– «Арсенал»,
– «Чорноморець»,
– «Металург» (Донецьк),
– «Дністер»,
– «Одеса»,
– «Говерла».

За час виступів у Прем’єр-лізі він провів 241 поєдинок і відзначився 84 голами. Особливо примітним став сезон 2004/05, коли він здобув звання найкращого бомбардира чемпіонату, забивши 14 м’ячів за «Чорноморець».

Читайте також: Косирін поділився думкою про перспективи «Динамо» у матчах проти «Пафоса».

Автор

  • Владислав Мельник

    Колишній спортсмен, тепер — спортивний оглядач. Стежить за подіями в українському та світовому спорті.
    Гасло: «Мій спорт — ваші емоції».

різне