Конфлікт в Україні: на фронті відбулися 172 сутички – новини LB.ua

Христина Левченко

24 Липня, 2025

Почалася 1247-ма доба широкомасштабної збройної агресії Російської Федерації проти України. Протягом минулої доби зафіксовано 172 бойових зіткнення.

Про це повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.

За уточненими даними, ворог здійснив 67 авіаційних ударів по позиціях українських військових та населених пунктах, скинув 123 керовані авіабомби і залучив до операцій 3712 безпілотних літальних апаратів-камікадзе. Крім того, противник здійснив 5756 артилерійських обстрілів, з яких 81 проведено з реактивних систем залпового вогню.

Зокрема, ворожі авіаудари були нанесені по районах таких населених пунктів:
– Мала Токмачка, Приморське, Малокатеринівка, Магдалинівка Запорізької області;
– Львове Херсонської області.

За минулу добу ракетні війська та артилерія Сил оборони уразили:
1. 12 районів скупчення особового складу, озброєння і військової техніки ворога;
2. один склад боєприпасів;
3. один пункт управління;
4. три артилерійські системи російських окупантів.

На Північно-Слобожанському та Курському напрямках українські військовослужбовці відбили 12 атак противника. Ворог наніс дев’ять авіаударів, застосувавши 21 керовану авіабомбу, а також здійснив 368 обстрілів, шість з яких були проведені з реактивних систем залпового вогню.

На Південно-Слобожанському напрямку ворог зробив десять невдалих спроб просування у районах населених пунктів Вовчанськ, Кам’янка, Дворічна та напрямку Петро-Іванівка.

На Куп’янському напрямку зафіксовано дев’ять атак окупаційних сил. Сили оборони відбивали наступальні дії ворога поблизу Степової Новоселівки, Борівської Андріївки, Голубівки, Загризового та Новоплатонівки.

На Лиманському напрямку сталося 28 бойових зіткнень. Ворог намагався просунутися в районах населених пунктів Греківка, Зелений Гай, Середнє, Шандриголове, Дронівка, Новий Мир, Карпівка, Колодязі, Шипилівка, а також у напрямку Дружелюбівки та Серебрянки.

На Сіверському напрямку українські військові відбили чотири атаки в районі Григорівки.

На Краматорському напрямку ворог здійснив три атаки в районах Часового Яру, Ступочок і Білої Гори.

На Торецькому напрямку минулої доби ворог чотири рази атакував українські підрозділи в районі Торецька.

На Покровському напрямку захисники України відбили 61 штурмову спробу агресора поблизу населених пунктів:
– Русин Яр,
– Миролюбівка,
– Затишок,
– Лисівка,
– Попів Яр,
– Мирноград,
– Звірове,
– Удачне,
– Олексіївка,
– Новоукраїнка,
– Маяк,
– Новоекономічне,
– Котлине,
– Дачне,
а також у напрямку міст Покровськ, Паньківка, Володимирівка та селища Сухецьке.

На Новопавлівському напрямку українські оборонці відбили 15 атак противника в районах населених пунктів Запоріжжя, Зірка, Піддубне, Олександроград, Шевченко, Маліївка, Темирівка, Воскресенка та Вільне Поле.

На Гуляйпільському напрямку ворожі сили здійснили один штурм позицій наших військових поблизу Білогір’я.

На Оріхівському напрямку українські захисники відбили три атаки в районі Малої Токмачки.

На Придніпровському напрямку російські підрозділи дев’ять разів намагалися просунутися вперед, однак безуспішно.

На Волинському та Поліському напрямках ознак формування наступальних угруповань російських військ не зафіксовано.

Наші воїни завдають окупантам значних втрат у живій силі та бойовій техніці, водночас активно підриваючи бойовий потенціал ворога у тилу.

За минулу добу втрати російських загарбників становили:
– 1050 осіб особового складу;
– 5 танків;
– 10 бойових броньованих машин;
– 24 артилерійські системи;
– 86 безпілотних літальних апаратів оперативно-тактичного рівня;
– 96 одиниць автомобільної техніки;
– 1 важка вогнеметна система.

Інформація оприлюднена Генеральним штабом ЗСУ демонструє активність і ефективність оборонних дій українських сил на різних напрямках.

Автор

  • Христина Левченко

    Міська репортерша. У центрі її уваги — життя столиці, інфраструктура, влада і люди.
    Гасло: «Київ змінюється щодня. Я — фіксую кожну мить».

різне

Залишити коментар