Центральний захисник футбольного клубу «Ліверпуль» Ібраїма Конате готується підписати нову довгострокову угоду з клубом, що свідчить про продовження успішної співпраці між гравцем та командою. Повідомлення про це озвучив відомий спортивний журналіст Ніколо Скіра.
Новий контракт розрахований на термін до літа 2030 року, що означає продовження співпраці на значно триваліший період порівняно з діючою угодою, яка повинна була завершитися у 2026 році.
Ібраїма Конате став гравцем «Ліверпуля» у 2021 році, і з того часу він встиг досягти значних спортивних звершень, вигравши з клубом усі можливі трофеї. Загалом захисник провів 132 поєдинки у всіх офіційних турнірах, під час яких відзначився забитими п’ятьма голами і віддав чотири результативні передачі.
Окрім цієї інформації, раніше стало відомо, що «Ліверпуль» остаточно закріпив за своїм нападником Діогу Жотою ігровий номер 20.
Основні факти про Ібраїму Конате та його контракти:
– Приєднався до «Ліверпуля» у 2021 році.
– Провів 132 матчі за клуб у різних змаганнях.
– Забив 5 голів та віддав 4 результативні передачі.
– Виграв із командою всі можливі національні та міжнародні трофеї.
– Діюча угода спливає у 2026 році, однак буде продовжена до 2030 року.
Таким чином, керівництво «Ліверпуля» підтвердило свої наміри залишити одного із ключових захисників команди на довгостроковій основі, закріпивши його статус у складі.