Маркевич вказав на ключову помилку ПСЖ, що призвела до поразки від Челсі.

Владислав Мельник

14 Липня, 2025

Відомий український фахівець Мирон Маркевич у ексклюзивному інтерв’ю для Sport.ua поділився своїми думками щодо підсумків фіналу клубного чемпіонату світу, де французький ПСЖ зазнав розгромної поразки від англійського «Челсі» з рахунком 0:3.

Тренер акцентує увагу на тому, що команда Луїса Енріке явно переоцінювала свої можливості:

– Не можна виходити на ключовий поєдинок у стані надмірного розслаблення. Очевидно, що парижани недооцінили рівень суперника. Неможливо здобувати титули, виступаючи без належної мотивації, особливо проти опонента, який має величезне бажання перемагати.

На питання про велику кількість футболістів світового класу в складі ПСЖ і про те, чому після невдалого початку матчу команді було важко переламати ситуацію, Маркевич відповідає:

1. У футболі немає дрібниць — кожна деталь має значення, особливо на найвищому рівні.
2. Якщо команда виходить на поле без достатньої мотивації й пропускає швидкий гол, дуже важко змусити себе відірватися вище власних можливостей.
3. Саме через цей психологічний фактор і стався провал парижан.

За його переконанням, якби у французів було право на матч-реванш, подальший сценарій зустрічі міг би скластися кардинально інакше. Проте ця тема належить до іншої історії.

Відповідальність за результат насамперед лежить на тренерському штабі, яким керує Луїс Енріке, тому саме до нього буде правильніше звернутися з питанням про причини такого провалу.

Автор

  • Владислав Мельник

    Колишній спортсмен, тепер — спортивний оглядач. Стежить за подіями в українському та світовому спорті.
    Гасло: «Мій спорт — ваші емоції».

різне

Залишити коментар