Михайло Мудрик, який наразі перебуває під дискваліфікацією через порушення антидопінгових правил, має намір кардинально змінити напрямок своєї спортивної кар’єри. За інформацією від іспанського видання Marca, українець планує залишити футбол і присвятити себе бігу на короткі дистанції зі спринтерською спеціалізацією. Його головною метою є виступ на Олімпійських іграх 2028 року в Лос-Анджелесі в складі української національної збірної зі спринту.
Зауважимо, що ще під час свого дебютного матчу за «Челсі» Мудрик демонстрував вражаючу швидкість, розганяючись до 36,67 км/год. Це свідчить про велику вибухову потужність спортсмена, яку тепер він має намір максимально розвинути й трансформувати для досягнення олімпійських медалей.
На даний момент Мудрик активно готується у національній збірній з легкої атлетики під керівництвом досвідчених тренерів, серед яких є колишні олімпійські спортсмени. Проте шлях до головних міжнародних змагань не буде простим: йому необхідно буде виконати мінімальні нормативи, встановлені World Athletics, а також успішно пройти відбіркові змагання на території України у 2027 році.
Нижче наведено основні аспекти цієї зміни в кар’єрі Михайла Мудрика:
– Причина змін: дискваліфікація через допінг.
– Нова дисципліна: біг на швидкість на короткі дистанції.
– Головна ціль: участь у Літніх Олімпійських іграх 2028 року у Лос-Анджелесі.
– Підготовка: тренування з національною збірною легкої атлетики під наглядом колишніх олімпійських атлетів.
– Необхідні умови: виконання нормативів World Athletics і проходження відбору в Україні у 2027 році.
– Потенціал: досягнути вибухової швидкості, яка перевищує 36 км/год, що було зафіксовано у футболі.
Читайте також:
– Повеселив друзів: Мудрик в Instagram.
– Реакція Судакова на призначення Моуріньо в «Бенфіку».
Отже, український спортсмен Михайло Мудрик прагне не лише подолати труднощі дискваліфікації, а й увійти в нову спортивну дисципліну, щоб знову заявити про себе на найпрестижнішій міжнародній арені — Олімпійських іграх. Його рішучість і цілеспрямованість свідчать про масштаб його амбіцій та потенціалу для досягнення високих результатів у легкоатлетичній спринтерській дисципліні.