,

Наомі Осака пробилася до вісімки найкращих на турнірі WTA-1000 у Монреалі

Владислав Мельник

1 Серпня, 2025

Японська тенісистка Наомі Осака здобула переконливу перемогу над латвійською спортсменкою Оленою Остапенко в третьому колі престижного турніру WTA-1000, що проходить у Монреалі, Канада.

Монреаль. Третє коло

Наомі Осака – Олена Остапенко: 6:2, 6:4

Тривалість поєдинку склала 1 годину 11 хвилин. Протягом зустрічі Наомі Осака реалізувала 5 брейк-пойнтів із можливих 8, виконавши при цьому 5 ейсів і допустивши лише одну подвійну помилку. Зі свого боку, Олена Остапенко припустилася 4 подвійних помилок, зробила 2 ейси і реалізувала 4 брейк-пойнти з 5.

У наступному раунді, 1/8 фіналу турніру в Канаді, Наомі Осака зустрінеться з переможницею матчу між Анастасією Севастова з Латвії та Джессікою Пегулою зі Сполучених Штатів Америки.

Автор

  • Владислав Мельник

    Колишній спортсмен, тепер — спортивний оглядач. Стежить за подіями в українському та світовому спорті.
    Гасло: «Мій спорт — ваші емоції».

різне

Залишити коментар