У Києві після 00:30 пролунав тривалий гучний звук. Про це інформує «24 Канал», посилаючись на дані Суспільного та заяву міського голови столиці Віталія Кличка, який повідомив про активну роботу системи протиповітряної оборони (ППО).
За офіційною інформацією стало відомо наступне:
1. Загрози безпосередньо для столиці в цей час не зафіксовано, згідно з аналітичними моніторинговими ресурсами.
2. Водночас зафіксовано пуск ракети «Кинджал», по якій, ймовірно, діяла українська ППО.
3. Пізніше надійшли повідомлення про можливе влучання поблизу Києва.
О 01:33 голова Київської міської військової адміністрації (КМВА) Тимур Ткаченко повідомив про нові вибухи в столиці. Раніше оперативні служби реєстрували переміщення ударних безпілотників типу «Шахед» у напрямку Києва.
Крім того, на підступах до столиці також було чути вибухи та діяла протиповітряна оборона. Ці атаки здійснювали «Шахеди». Інформації щодо наслідків цих дій наразі не оприлюднено.
Варто зазначити, що крім загрози безпілотників існує і ракетна небезпека. Російські військові підняли в повітря бомбардувальники Ту-95МС, а також направили в Чорне та Азовське моря ракетні носії, які могли здійснити масований залп із залученням до 30 ракет. Станом на зараз інформації про здійснені пуски немає.
Звертаємо вашу увагу:
– Оперативні сповіщення про повітряні тривоги, ракетні загрози, ризики ударів ударних безпілотних літальних апаратів по всіх областях України, а також інформацію про вибухи й наслідки російських атак можна оперативно отримувати у телеграм-каналі «24 Каналу».