Команди Української Прем’єр-Ліги продовжують активну підготовку до старту нового сезону. У рамках контрольного поєдинку зустрілися київський клуб "Оболонь" та команда з Черкас — "ЛНЗ".
Матч проходив у незвичайному форматі, що передбачав проведення чотирьох таймів по 30 хвилин кожен. Такий розподіл ігрового часу дозволив тренерським штабам детально оцінити як індивідуальні, так і командні дії гравців.
Результатом спарингу стала перемога черкаського колективу з рахунком 2:1. Вирішальним став дебютний гол нового гравця "ЛНЗ" Данила Кравчука, який врешті допоміг команді здобути позитивний результат.
Деталі контрольного поєдинку:
- Дата та місце проведення: 5 липня 2025 року, місто Буча
- Команди: "Оболонь" (Київ) — "ЛНЗ" (Черкаси)
- Рахунок: 1:2 на користь "ЛНЗ"
- Хронологія голів:
- 31 хвилина — автогол на користь "ЛНЗ"
- 33 хвилина — гол "Оболоні"
- 48 хвилина — гол Данила Кравчука ("ЛНЗ")
Такий формат контрольної зустрічі, а також активна участь новачка привернули увагу уболівальників та фахівців, які з нетерпінням очікують на офіційний початок сезону.