Обвинувачення, висунуті проти лідера футбольного клубу ПСЖ Ашрафа Хакімі, можуть бути заздалегідь спланованими з метою отримання матеріальної вигоди. Про це інформує авторитетне французьке видання L’Equipe.
За даними поліції Франції, зібрано докази, які свідчать про можливу умисну дезінформацію з боку потенційної потерпілої. Є підозри, що вона, ймовірно, організувала цю ситуацію разом зі своєю знайомою. Під час спілкування між згаданими особами в переписці зафіксовані вислови типу «ми його пограбуємо» та «я його тр*хну», що може свідчити про заздалегідь підготовлений сценарій.
Нагадуємо, що сам випадок, через який жінка звернулася до правоохоронних органів, трапився у 2023 році. За словами 24-річної заявниці, вона більше місяця підтримувала спілкування з футболістом у соціальній мережі. До будинку гравця потерпіла приїхала на автомобілі, викликаному з його сторони.
Під час особистої зустрічі Хакімі, імовірно, почав ініціювати поцілунки без її згоди, а також доторкався до тіла крізь одяг, незважаючи на її заперечення. Згодом, за словами потерпілої, стався інцидент із насильницьким характером. Жінка змогла звільнитися лише після того, як відштовхнула футболіста ногою, після чого одразу надіслала повідомлення своїй подрузі з проханням терміново приїхати. Очевидиця надала поліції підтвердження слова заявниці та описала її емоційний стан після події.
Своєю чергою, Ашраф Хакімі категорично заперечує всі звинувачення й переконаний, що заява спрямована на досягнення фінансової вигоди. Футбольний клуб ПСЖ також висловив свою підтримку гравцеві в цій непростій ситуації.
Додатково повідомляється, що напередодні ПСЖ перебуває на завершальній стадії оформлення трансферу українського захисника Іллі Забарного, який раніше виступав у клубі Борнмут.