,

Олександрія” стартувала сезон УПЛ поразкою від новачка чемпіонату “Кудрівки

Владислав Мельник

3 Серпня, 2025

Новачок української Прем’єр-ліги, футбольний клуб “Кудрівка”, у своєму дебютному поєдинку в елітному дивізіоні здобув вражаючу перемогу над чинним віцечемпіоном “Олександрією” з рахунком 3:1.

Після здобуття історичного другого місця у сезоні 2024/25, команда “Олександрія” зазнала суттєвих трансформацій у міжсезоння. Зокрема, головного тренера Руслана Ротаня змінив дебютант на тренерській лаві, Кирило Нестеренко. Крім цього, склад першої команди залишили десять футболістів.

У оновленому форматі “Олександрія” вже розпочала новий сезон із виступів у єврокубках, проте зазнала двох поразок від сербського клубу “Партизан” у кваліфікації Ліги конференцій, поступившись за сумою двох матчів із загальним рахунком 0:6 і достроково завершивши міжнародні виступи.

Початок чемпіонату підопічні Нестеренка позначили поєдинком із “Кудрівкою”. Дебютанти елітного дивізіону пробилися до Прем’єр-ліги через стикові матчі, котрі стали першими в історії, де вони спричинили вильоту “Ворскли”.

Як розгорталися події матчу?

– Уже на 18-й хвилині гри ініціативу взяла на себе команда “Кудрівка”. Історичний перший м’яч у Прем’єр-лізі забив півзахисник Андрій Сторчоус.
– До перерви “Олександрія” відігралася завдяки автоголу голкіпера господарів Антона Яшкова. Однак гості знову вийшли вперед завдяки результативному удару Євгена Морозка, встановивши рахунок 2:1 на користь “Кудрівки” після першого тайму.
– Невдовзі після відпочинку Сторчоус отримав розрізний пас від Артура Думанюка, оформлюючи дубль та встановлюючи підсумковий результат — 3:1.
– Під час зустрічі “Олександрія” грала в меншості: півзахисник гостей Кирило Ковалець був вилучений після другого попередження, а на 87-й хвилині через пряму червону картку залишив поле захисник Кампос — команда завершила матч удев’ятьох.

Підсумок 1-го туру української Прем’єр-ліги став таким:

“Кудрівка” — “Олександрія” 3:1
Голи: Сторчоус (18, 53), Морозко (37) — Яшков (автогол, 26)

“Кудрівка”, ставши першим клубом у Прем’єр-лізі, що забив три м’ячі в одному матчі, після цієї перемоги посіла проміжне лідерське місце в турнірній таблиці. Наступний матч команда проведе в понеділок, 11 серпня, на виїзді проти “Зорі”.

“Олександрія” у другому турі зустрінеться з “Оболонню” в неділю, 10 серпня.

Автор

  • Владислав Мельник

    Колишній спортсмен, тепер — спортивний оглядач. Стежить за подіями в українському та світовому спорті.
    Гасло: «Мій спорт — ваші емоції».

різне