У ніч на 9 липня російська армія знову здійснила масовану атаку на Україну, запустивши сотні ударних безпілотних літальних апаратів. Станом на 01:55 ворог продовжував обстрілювати Київ та Київську область дронами. Перші результати ворожої атаки оприлюднили у Київській обласній військовій адміністрації (КОВА), повідомляє «Главком».
За інформацією очільника Київської ОВА Миколи Калашника, унаслідок нападу в Броварському районі постраждала жінка, народжена у 1980 році. Її, 45-річну, госпіталізували з попереднім діагнозом – закритий перелом грудної клітки.
Калашник наголосив:
– Ворог продовжує масовані атаки безпілотниками по мирних населених пунктах Київщини.
– Рекомендує усім перебувати у безпечних укриттях.
– Закликає берегти себе та своїх близьких.
Нагадаємо, що у ніч на 4 липня російські окупаційні сили здійснили атаку на Київ із застосуванням дронів і ракет. Наслідки цієї ворожої операції було зафіксовано на понад 13 локаціях у таких районах столиці:
1. Солом’янський
2. Святошинський
3. Дарницький
4. Дніпровський
5. Шевченківський
Згодом повідомили про збільшення кількості жертв цієї атаки. Станом на 8 липня відомо, що загинуло троє осіб. Зокрема, один із постраждалих помер у лікарні, незважаючи на зусилля медиків, які боролися за його життя.
Інформація від голови Київської міської військової адміністрації свідчить:
– Ворожа атака в ніч на 4 липня забрала ще одне життя.
– Медичні працівники робили все можливе для порятунку постраждалого.
Крім того, у ніч на п’ятницю, 4 липня 2025 року, під час російської атаки на Київ було пошкоджено будівлю консульського відділу посольства Польщі. У відповідь зовнішньополітичне відомство Польщі направило Російській Федерації ноту протесту.