Перебої з водопостачанням у Дніпрі 29 червня – адреси | Новини Дніпра

Ірина Демченко

1 Липня, 2025

Уранці неділі, 20 червня, у Дніпрі та передмісті тимчасово зупинено подачу питної води за низкою адрес. Про це інформує ресурс “Дніпро Оперативний”.

Згідно з інформацією, оприлюдненою на офіційному сайті Дніпровської міської ради, припинення водопостачання пов’язане з проведенням термінових аварійно-відновлювальних робіт. Фахівці тимчасово відключили воду за такими адресами:

– вул. Ламана, 18;
– вул. Січеславська Набережна, 33;
– вул. Різнична, 9;
– вул. Високовольтна;
– селище Самарівка.

Крім того, комунальне підприємство “Дніпроводоканал” повідомляє про ремонтні заходи на вулиці Белградська, 93, у зв’язку з чим припинено водопостачання в селищі Березанівка.

Подачу води планують відновити негайно після завершення ремонтних робіт.

### Контакти для повідомлення про комунальні проблеми

У разі виникнення будь-яких неполадок у комунальній сфері рекомендується звертатися на Єдину гарячу лінію міської ради за наступними номерами:

– (056) 732-12-12
– (095) 732-12-12
– (096) 732-12-12
– (073) 732-12-12

Також заяви щодо проблем у комунальній галузі можна подавати за телефонами Штабу взаємодопомоги при Громадській раді:

– (095) 816-39-11
– (093) 261-32-25
– (063) 402-79-56
– (063) 681-61-82
– (068) 638-28-48

Раніше було оприлюднено інформацію про відновлення роботи медичного закладу у Дніпрі, який постраждав під час одного з ракетних обстрілів. Також у публікаціях висвітлювали питання існування так званої “шахової гадюки” в природі і пояснювали, чому не варто вбивати вужів.

Автор

  • Ірина Демченко

    Журналістка з понад 7-річним досвідом. Пише про події у Україні та світі, міське життя, політику та культуру і моду.
    Гасло: «Пишу про Дніпро, як про свій дім».

різне