,

Підлітки влаштували безлади в Дніпрі: останні новини

Ірина Демченко

20 Серпня, 2025

У Дніпрі спостерігається зростання випадків вандалізму та порушення громадського спокою серед підлітків. Місцеві жителі скаржаться на систематичне псування майна, яке відбувається не лише у зелених зонах, а й у інших громадських місцях. Про цю ситуацію інформує інформаційне агентство «Дніпро Оперативний».

За словами очевидців, у парку імені Писаржевського та в сквері Янгеля неодноразово помічали групи неповнолітніх, які вдавалися до п’яних конфліктів та стрілянини. Вандали, як свідчать свідки, не лише пошкоджують майно, а й нападають на перехожих. При спробах зробити їм зауваження або зафіксувати події на відео підлітки діють агресивно — оточують заявників натовпом і застосовують сльозогінний газ.

Місцеві мешканці відзначають зростання випадків правопорушень упродовж останніх декількох днів:
– побиття чоловіка неподалік супермаркету АТБ;
– пошкодження вхідних дверей у житлових будинках;
– розбиття автомобілів на вулицях міста.

Жителі міста висловлюють занепокоєння, що в майбутньому нападом можуть стати не лише громадські місця, а й вікна житлових будинків.

У коментарі журналістам інформаційного агентства «Дніпро Оперативний» речниця Дніпровського районного управління поліції №1 Аліна Стадник заявила, що поки що офіційних повідомлень про напади на громадян не надходило. Вона зазначила: «Наразі для перевірки цих фактів поліцейські зібрали інформацію із соціальних мереж. Питання перебуває під контролем ювенальної поліції».

Правоохоронці закликають громадян у разі виявлення підозрілих осіб чи порушень громадського порядку невідкладно звертатися за телефоном служби поліції 102 для оперативного реагування.

Слід нагадати, що сквер імені Янгеля неодноразово страждав від актів вандалізму. Працівники комунальних служб змушені регулярно прибирати і ремонтувати зруйноване майно. Також у попередніх публікаціях висвітлювалося, що громадський транспорт у Дніпрі стає дедалі частіше об’єктом хуліганських дій, а парк Писаржевського потерпає від рук хуліганів.

Автор

  • Ірина Демченко

    Журналістка з понад 7-річним досвідом. Пише про події у Україні та світі, міське життя, політику та культуру і моду.
    Гасло: «Пишу про Дніпро, як про свій дім».

різне

Залишити коментар