Українська тенісистка Даяна Ястремська у 1/32 фіналу турніру в Цинциннаті зустрілася з болгарською спортсменкою Вікторією Томовою. Поєдинок складався з трьох сетів, у яких спортсменки демонстрували рівну боротьбу і змінювалися у лідерах.
У першій партії перевага була на боці української тенісистки, яка здобула її з рахунком 6:4. У другому сеті ініціативу перехопила Вікторія Томова, здобувши впевнену перемогу з результатом 6:2. Вирішальна третя партія знову була за Даяною Ястремською, яка впевнено контролювала хід гри та завершила сет із рахунком 6:2.
Основні моменти поєдинку:
– Перший сет: Ястремська – 6:4
– Другий сет: Томова – 6:2
– Третій сет: Ястремська – 6:2
Даяна Ястремська у наступному раунді зустрінеться з переможницею протистояння між китайською тенісисткою Сінь та другою ракеткою WTA з США, Коко Гофф.
Попередньо нагадаємо, що не лише футбол заслуговує на увагу — всі найважливіші спортивні новини у режимі Live доступні в Telegram-каналі UA-Football.